Antwerpse Vereniging voor Gelaryngectomeerden  (AVG)
https://www.laryngectomie-tracheotomie.be/
contact@laryngectomie-tracheotomie.be
    Voorzitter: Paul Graf   0478/32.90.39  pgraf@skynet.be
   
   
Limburgse Zelfhulpgroep Voor Gelaryngectomeerden   (LZVG)
    www.lzvg.be   
   freddy.boes@lzvg.be
    Voorzitter: Freddy Boes    011/72.61.96 Ė 0479/67.53.37 
   
   
Oost-Vlaamse Vereniging voor Gelaryngectomeerden  (OVG)
    www.stembandlozen-oost-vlaanderen.be
     ludo.vanachter@telenet.be
    Voorzitter: Ludo Van Achter 0477444364
   
   
Vereniging Gelaryngectomeerden UZ Leuven en Vlaams Brabant  (VGL)
    www.gelaryngectomeerden.be
    zelfhulp.VGL@gmail.com
   Voorzitter: Hubert Vos     0472/79.19.94           
   Contact: Firmin Pieck  0495/18.73.31
    firmin.pieck@gmail.com
   

Lotgenotengroep Gelaryngectomeerden Westhoek (West-Vlaanderen)  (LGW)
  www.stemband.be   
  larynxjo@gmail.com
  Voorzitter: Johan Deboutte    051/69.44.88    0496/25.55.35   
   

Lotgenoten Laryngectomie Kempen 
    www.gelaryngectomeerden-kempen.be
    Voorzitter: Albert Moeskops
    albert.moeskops@telenet.be      014/61.42.68   0498/64.97.00
   
Zelfhulpgroep Gelaryngectomeerden Zuid-West-Vlaanderen   
    Voorzitter: Christiaan Haezebrouck       
    christiaan.hazebrouck@telenet.be      056/41.73.60    0495/65.23.25
  Contact: jenny.declercq@skynet.be
   
Liga voor Gelaryngectomeerden  (LvG)
   www.ligavoorgelaryngectomeerden.be
   Voorzitter: Verstraete Willem  03/475.11.18    0496/54.94.46        
   willem.verstraete2@telenet.be
  Secretaris: Paul Graf (zie Antwerpse Vereniging voor Gelaryngectomeerden)

CoŲrdinatie  Zelfhulpgroepen  (PatiŽnten vereniging) Kon op Tegen Kanker
    Mandelings Diane
    02/227.69.69  0476/76.36.29
     diane.mandelings@komoptegenkanker.be


Andere links

       www.komoptegenkanker  (kom op tegen kanker)

       www.allesoverkanker   (kom op tegen kanker)

       www.zelfhulp.be  trefpunt zelfhulp

       www.nsvg.nfk.nl  Nederlandse Stichting voor Gelaryngectomeerden

       www.vlaamspatientenplatform.be     Vlaams patiŽntenplatform

       www.plazzo.be : Platform zelfzorg Oost-Vlaanderen

       www.verderzonderstembanden.nl ; Een begeleid zelfzorgprogramma


Onze Franstalige collega's

      AFMVB ( Association Francophone des Mutilťs de la Voix de Belgique
       www.le-web.be/afmvb   E-mail:  lepresident.afmvb@hotmail.fr
         Contact: Madame Colin   081/44.50.94         0473.490.880  


Apps gemaakt door PatiŽntenvereniging NSvG voor stembandlozen

Is een gratis app kunt je downloaden  ( op afbeelding klikken )
Bron: Patientenvereniging-nsvg.nl

Filmpje mevrouw van der Zanden
Italiaan zonder strottenhoofd bespeeld de tuba